TRABZON ARSİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Yavuz ÜSTÜNDAĞ´ın 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Yıl Sonu Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Yavuz ÜSTÜNDAĞ´ın 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Yıl Sonu MesajıKıymetli Öğretmen Arkadaşlarım, Değerli Velilerimiz ve Sevgili Öğrenciler, 2017-2018 Eğitim Öğretim yılını tamamladığımız bu günde, öğrencilerimiz karnelerini alarak yaz tatiline girecekler. Öğrencilerimizi sosyal etkinliklere katarak, ilgi ve ihtiyaçları doğrultusundaki etkinliklere yönlendirerek dinlenmelerini ayrıca sevdikleriyle birlikte daha çok zaman geçirerek yaz tatilini iyi değerlendirmelerini sağlamalıyız.

Kıymetli Meslektaşlarım,

Bizlerin geleceği olan öğrencilerin yetişmesinde şüphesiz en büyük pay size aittir. Bu gayretleriniz için sizleri yürekten kutluyorum. Tatili, kendinizi yeni öğretim yılına hazırlamak için bir fırsat olarak değerlendireceğiniz inancı ile sizlerin ailelerinizle birlikte, sağlıklı ve mutlu bir tatil geçirmenizi temenni ediyorum.                                                                                                                         

Değerli anne-babalar,

Kıymetli varlıklarımız ve geleceğimizin mimarları olan çocuklarımızın başarıları kadar başarısızlıklarını da normal karşılamalıyız. Karneler, ulaşılması gereken bir amaç değil, başarının değerlendirilmesi konusunda bir araçtır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı, hoşgörü, sevgi, sabır ve yapıcı bir yaklaşımla ülkemizin ihtiyacı olan eğitimli, yerli ve milli insan gücü özelliklerine uygun olarak yönlendirip yetiştirmek için, tüm imkânlarımızı kullanmalıyız.

Sevgili Öğrenciler,

 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının 2. Dönemini tamamlayıp  beklediğiniz karnelerinizi aldınız. Tatilinizi ailelerinizin de içinde olduğu planlamalar yaparak geçirmeniz dileğiyle… Göreceksiniz ki sizleri daha mutlu edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasının, sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir tatil geçirmesini diliyor, saygılar sunuyorum.

 

                                                                                                                                       Yavuz ÜSTÜNDAĞ

                                                                                                                                                Müdür

Yeşiltepe Mahallesi Hükümet Konağı Arsin TRABZON - 0462-7113028

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.