TRABZON ARSİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün 1.Dönem Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün 1.Dönem Sonu Mesajı

 

2017-2018 Eğitim Öğretim yılının 1. Dönemini tamamlamış bulunuyoruz. Yoğun bir okul döneminden sonra öğrencilerimiz, karnelerini alarak iki haftalık bir tatile girecekler. Sosyal etkinliklere katarak, onların ilgi ve ihtiyaçları doğrultusundaki etkinliklere yönlendirilerek dinlenmelerini ayrıca öğrencilerimizin sevdikleriyle birlikte daha çok zaman geçirmeleri için bu süreyi iyi değerlendirmelerini sağlamalıyız.
Kıymetli Meslektaşlarım,
Bizlerin geleceği olan öğrencilerin yetişmesinde şüphesiz en büyük pay size aittir. Dönem boyunca yoğun ve yorucu mesai yaparak bir dönemi tamamladınız. Geleceğimizi inşa edecek bir nesil yetiştirerek sonucunda mutluluk veren bir mesleği icra ediyorsunuz.Bu sorumluluğun farkında olarak görev yapan siz değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyor, görevlerinizde başarılar diliyorum.
Değerli anne-babalar,
Karneler, ulaşılması gereken bir amaç değil, başarının değerlendirilmesi konusunda bir araçtır. Çocuğun karnesinde yer alan notlar yalnız onun değil, hepimizin eğitimdeki çabalarını gösterir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı, hoşgörü, sevgi, sabır ve yapıcı bir yaklaşımla ülkemizin ihtiyacı olan eğitimli, yerli ve milli insan gücü özelliklerine uygun olarak yönlendirip yetiştirmek için, tüm imkânlarımızı kullanmalıyız.
Sevgili Öğrenciler,
 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının 1. Dönemini tamamlayıp ve beklediğiniz karnelerinizi aldınız. Tatilinizi ailelerinizin de içinde olduğu planlamalar yaparak geçirmeniz göreceksiniz ki sizleri daha mutlu edecektir.
Bu duygu ve düşüncelerle başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasının, sağlık, mutluluk ve huzur içinde bir tatil geçirmesini diliyor, saygılar sunuyorum.

Yeşiltepe Mahallesi Hükümet Konağı Arsin TRABZON - 0462-7113028

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.